Tentokrát za pořadatelství Pardubického KVS se ve Chvaleticích 18. dubna hrálo finále poháru Východočeské oblasti. Jako obvykle do něj z každého kraje postoupila dvě družstva, v případě kraje našeho to nebyla první dvě družstva z finále Královéhradeckého poháru, ale po vzájemné dohodě v kategorii žen hrálo družstvo Chlumce nad Cidlinou namísto Stěžer.
V turnaji žen vyhrálo družstvo VK Choceň lepším poměrem setů před druhým Chlumcem nad Cidlinou, třetí byl Energetik Chvaletice a čtvrté hradecké DTJ. V mužích potom vyhrály Stěžery před Pardubičkami, Malšovicemi a Chocní.
Na obrázku kapitán vítězných Stěžer přebírá cenu.






